• ROZLÚČKA PREDŠKOLÁKOV

• Dňa 23.6.2021 sa naši predškoláci rozlúčili s materskou školou malým výletíkom do Matejkovej,kde si zašportovali spoločne s pani učiteľkami. V popoľudňajších hodinách na školskom dvore slávnostným pohostením a odovzdaním darčekov sa deti a ich rodičia oficiálne rozlúčili s MŠ,ktorú deti navštevovali 3 roky.V septembri ich čaká vstup do základnej školy želáme im hlavne veľa zdravia,keď budú poslušní, trpezliví, zodpovední a budú sa dobre učiť, ich snaženie im prinesie úspech a spokojnosť...a rodičom želáme veľa lásky, trpezlivosti a radosti z ich detí.

• TABLO PREDŠKOLÁKOV

• Naši predškoláci so svojimi pani učiteľkami Jankou a Ľubkou si svoje tablo zaniesli do vitríny pred Tescom,kde je k nahliadnutiu aj pre verejnosť.

• PROJEKT PIESKOVISKO

• Ďalší projekt sme doviedli do úspešného konca vďaka nadácii Volskwagen Slovakia,vďaka celému kolektívu a najmä pani riaditeľke Anke Hajdučkovej .

• NOVÉ DOPRAVNÉ IHRISKO

• Dňa 9.6.2021 sme slávnostne otvorili naše dopravné ihrisko.Ďakujeme nadácia Vokswagen Slovakia za peňažnú pomoc a  kolektívu MŠ najmä pani riaditeľke Anne Hajdučkovej za zrealizovanie projektu.Tešíme sa spolu s deťmi,že sa nám postupne darí revitalizovať a obnovovať náš školský dvor.