• ROZLÚČKOVÝ DEŇ NAŠICH PREDŠKOLÁKOV 23.6.2022

• Dnes sme si urobili turistický výlet na Košariská peši pod horou,návštevou múzea M.R.Štefánika,hrami na futbalovom ihrisku a späť autobusom ešte sme stihli aj zmrzlinku.Popoľudní pokračoval náš program na školskom dvore v altánku,kde prišli naši rodičia,zaspievali sme si,povedali básničku,zapísali sme sa do kroniky.Dostali sme prvé predprimárne vysvedčenie s darčekmi.Potom sme sa pohostili a spolu s rodičmi sme odniesli naše tablo do vitríny......ĎAKUJEME.......

• BUBLINOVÁ SHOW

• Na dnešný deň 15.06. tak skoro nezabudneme perfektná "Bublinová show"plná radosti a smiechu, krásny zážitok s darčekom pre deti ďakujeme deti si to užili aj my dospeláci

• RELAXAČNO-POCITOVÝ CHODNÍK

• Projekt Tesco "Relaxačno-pocitový chodník"sme dňa 13.6.konečne slávnostne otvorili prestrihnutím stuhy.Nebolo to tak jednoduché ako sme si mysleli,ale podarilo sa a s pomocou pracovníkov Mesta Brezová sme ho dokončili. Ďakujeme všetkým,ktorí prispeli žetónom v Tescu,alebo priložil ruku k dielu.Dúfame,že nám dlho vydrží a veríme,že i našim deťom pomôže pri rozvíjaní detskej klenby na chodidle,alebo spoznávaním rôzneho materiálu.

• ŠPORTOVÝ DEŇ u SENIOROV.

• Príjemné dopoľudnie nám pripravili seniorky z klubu dôchodcov,deti sa zabavili,vyšantili za odmenu dostali malé občerstvenie, medailu a sladkosť ďakujeme

• MDD 01.06.2022

• Náš dnešný sviatok MDD začal rannými hrami v triede,keď vykuklo slniečko čakalo nás na šk.dvore prekvapenie,súťažili sme v rôznych športových disciplínach,ale aj v lúpaní hrášku, všetci sme boli šikovní za odmenu sme hľadali na dvore poklad,ktorý sme spoločne našli,boli v ňom rôzne darčeky k nášmu sviatku ďakujeme rodičom Milanka Mikulku za sladkosti pre nás a starému tatovi Petríka Valúcha za finančnú pomoc